Genomineerden Gouden Appel 2018

Dit item is gearchiveerd op 20-04-2019.

ORANJESTAD - Directie Onderwijs organiseert het 4e opeenvolgende erkenning van personen die uitblinken in het onderwijsveld op Aruba.

Het Gouden Appel staat open voor deelname van alle scholen op primair, voortgezet, speciaal en gevorderd niveau op Aruba. De nationale prijs voor excellentie in het onderwijs wordt toegekend voor 4 categorieën.

Hoofddoel van Het Gouden Appel is om aandacht te geven aan de positieve dingen in ons onderwijs: om de uitstekende prestaties binnen het onderwijssysteem te erkennen en voor het bevorderen van het kwaliteit binnen het onderwijs.

De genomineerden voor de 4 categorieën zijn:

Docent
Nr. Naam School
1 Pierangely Wever Colegio Arubano
2 Luduela Orman Prinses Amalia Basisschool
3 Bas Willemsen EPB Horeca San Nicolas
4 Veroushka Bareño Colegio Sagrado Curason
5 Norma Koolman-Wever Prinses Amalia Basisschool
6 Cornelia Dongen-D’Aguiar St. Paulusschool
7 Jarissa Dubero Filomena College MAVO y Colegio Arubano
8 Victor Lopez C. G. Abraham de Veer School
9 Revelina Peltier C. G. Abraham de Veer School
10 Celio Vrolijk C. G. Abraham de Veer School
11 Melissa Steneboom Colegio Pastoor Kranwinkel
12 Robin Voragen Colegio Pastoor Kranwinkel
13 Mary-Ann Christiaans Conrado Coronel
14 Candy Dirksz EPB San Nicolas
15 Debby Gomez-Henriquez Colegio Arubano
16 Juliska Kelly C. G. Abraham de Veer School
17 Jentje Vrolijk EPB San Nicolas
18 Geneitha Silvania EPB San Nicolas
19 Mary-Phil Marugg EPB San Nicolas
20 Rismadebie Jagernath Sint Anna School
21 Minouska Falconi-Toppenberg Colegio Sagrado Curason
22 Vanessa Tevreden Arco Iris Kleuterschool
23 Jackie de Cuba Colegio Sagrado
24 Jill Matthew Colegio San Nicolas
25 Ridley Ruiz Colegio Arubano
26 Hans van Moosdijk Colegio Arubano
27 Michelangela Kelly Colegio Arubano
28 Magaly Maduro La Salle College MAVO
29 Sharleen Ferguson Scol Dun’un Man
30 Karen Kross Colegio Arubano
31 Sharon Timmer EPI
32 Rosenne Koolman Arco Iris Kleuterschool
33 Ineke Lopez Colegio Conrado Coronel
34 Ann Jillian de Haseth Colegio Conrado Coronel
35 Cesar Maduro Scol Preparatorio Aurora
36 Jerrelyn Goeloe Colegio Arubano
37 Rolf van der Zande Colegio Arubano
38 Lucielle Kock Colegio Arubano
39 Lilian Hernandez C. G. Abraham de Veer School
40 Johaddis Jong-Schoppema Anglo Kleuterschool
41 Rhaina Kock Pius X School
42 Vicky Thiel Colegio San Augustin
43 Wendy Kock Colegio San Augustin
44 Adrielle Geerman EPI Salubridad y Servicio
45 Marvic Bermudez Scol Primario Kudawecha
46 Marisela Fabus Scol Preparatorio Tarcisius
47 Nicole Villada Sint Franciscus College
48 Maybeline Rosenstand-Biesum Rosa College
49 Dayenne Valdink Maria College MAVO
50 Alvin Tromp Maria College MAVO
51 Richeline Werleman Colegio Arubano
52 Xiovanna Caciano Anglo Kleuterschool
53 Claudine Zimmerman Colegio Arubano
Leider
Nr. Naam School
1 Marisol Croes Instituto Pedagogico Arubano
2 Milouschka Boekhoudt Colegio Arubano
3 Lorena Boekhoudt-Almary Scol Preparatorio Washington
4 Albertina Croes-Albertsz EPB San Nicolas
5 Sheila Tromp-Laszo Pius X School
6 Nadine Kirindongo Sint Franciscus College
7 Règine Croes Instituto Pedagogico Arubano
8 Hubert Franken Emmaschool
9 Shinouska Albertus Openbare Avondleergangen Aruba Beroepsonderwijs
10 Claudia Whitfield Openbare Avondleergangen Aruba Middag en Avond MAVO
11 Sonja Goedhoop Commandeur Pieter Boer Kleuterschool
12 Randolph Arends St. Paulusschool
13 Maritza Carrion Scol Preparatorio Cacique Aterima
School project
Nr. School Project
1 EPB Oranjestad Infrastructura Internet – Augustin Oleana
2 Scol Dun’un Man Desaroya material pa les ZMLK-niveau
3 Scol Caiquetio Nos Hofi
4 Universidad di Aruba Academic Learning Certificate
5 Christie Mettes MO-B Lab conoci como bus innovativo  
6 Maria College MAVO Maria College gaat op reis
Lifetime Achievement Award
Nr. Naam School
1 Tommy Grant  EPI Ciencia y Tecnologia
2 Joyce Pereira Colegio Arubano y Instituto Pedagogico Arubano
3 Reginald Altman Filomena College MAVO
4 Selia Ponson-Bernabela Kukwisa y Rayo di Solo Kleuterschool
5 Judy Dijkhoff-Hurtado St. Paulusschool
6 Alida Josefina Marval Colegio San Antonio

Volgens het Ministerie van Onderwijs en de Directie Onderwijs op Aruba, zullen de winnaars van dit jaar bekend worden gemaakt op 26 maart 2019.

We werken samen aan een informatief, toegankelijk en gebruiksvriendelijk Overheidsportaal voor Aruba.
Iets te melden? Klik hier

Pagina opties